Не гріє рушникосушка? Швидше читайте!

Що робити, якщо ви раптом виявили, що у вас не гріє рушникосушка? Як знайти і визначити причину, по якій вона взагалі перестала гріти? Чому гріє вкрай погано?

Ми допоможемо вам вирішити цю проблему, адже ми є провідним виробником сушек для рушників в Україні.

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині ви можете придбати оптом і в роздріб водяну рушникосушарку, в т.ч., і такі що мають нижнє підключення.

Також ми готові Вам розповісти, як підключити рушникосушку.

Що робити, якщо не гріє рушникосушка у ванній?

Не гріє водяна рушникосушка:

Розглянемо основні причини, за якими не гріє водяна рушникосушка у ванній.

  1. При монтажних роботах не були враховані особливості експлуатації системи гарячого водопостачання. Через це порушена циркуляції води або ж вона повністю відсутня. Як результат по трубах гаряча вода або не циркулює, або рухається дуже повільно, і встигає охолонути.
  2. Повітряні пробки в трубі сушарки. Повітряна пробка або повністю або частково перекриває рух води. В результаті серйозно сповільнюється потік, що також призводить до зниження робочої температури. Якщо у вас рушникосушка оснащена краном Маєвського, тоді вирішити проблему дуже просто. Досить просто відкрити кран і стравити повітря з системи. При відсутності даного крана слід повністю спустити воду з сушарки, після чого наповнити її заново. Якщо і після цього проблема не усунеться, це означає, що причина в порушенні правил установки, або ж в шлюбі конструкції самого пристрою.
  3. Засмічення і відкладення в трубах вироби. Проблема найбільш характерна для старих моделей, що прослужили не один десяток років. Вирішити таку проблеми можливо, але в цьому випадку потрібно знімати сушарку. Доведеться тривалий час обробляти її зсередини спеціальними миючими складами. По-перше досить дорого, по-друге займає тривалий час. До того ж не дає повної гарантії того, що проблема буде радикально вирішена. Швидше за все після проведених процедур рушникосушка вже не буде функціонувати як нова. Значно і простіше і дешевше придбати новий радіатор, ніж намагатися прочистити і відновити працездатність старого пристрою.
  4. Слабкий тиск в трубах. Щоб діагностувати дану причину, необхідно з’ясувати чи не присутній дана проблема у сусідів по будинку. Якщо у них також є проблеми з нагріванням сушителя, значить причина в недостатньому тиску в центральному стояку.

Не гріє електрична рушникосушка:

Электрическа рушникосушка також може працювати з порушеннями. Що робити, якщо блимають лампочки і ж запахло горілої проводкою?

  1. Порушення цілісності електромережі. Прилад або взагалі не включається в роботу, або працює з перебоями. Як правило, дана проблема усувається заміною вилки зі шнуром.
  2. Электрорушникосушка встановлюється разом з УЗО і автоматичним вимикачем. Якщо після відключення приладу ці пристрої легко включаються в роботу і не вибиваються, значить, сталося коротке замикання всередині електричної рушникосушки. Необхідно “продзвонити” мультиметром внутрішню електромережу, щоб знайти місце пробою.
  3. Нагрівання відбувається тільки в районі ТЕНа. Характерно для пристроїв з рідким теплоносієм (вода, мінеральне масло або антифриз). Причина-засмічення теплоносія, через що той втратив свою теплопровідність. Усувається очищенням теплоносія.
  4. Вихід з ладу ТЕНа. Дана неполадка швидше і надійніше всього вирішується заміною нагрівального елементу.

В інтернет-магазині Bavex ви можете придбати за вигідними цінами і в самому широкому розмаїтті форм рушникосушку для ваної кімнати водяного типу нагріву. Також тут представлений широкий асортимент электричних рушникосушок від виробника за найкращими цінами з доставкою по всій Україні.

Чому не гріє рушникосушка: причини і їх рішення

Почему не греет полотенцесушитель

Зупинимося більш докладніше на тих причинах, чому рушникосушка перестала гріти та на способах вирішення цих проблем.

У більшості випадків, причина чому сушитель рушників не гріє, полягає в порушеннях правил монтажу цього пристрою до системи гарячого водопостачання.

Нагадаємо, що найпростішими і найнадійнішими є S – і M-подібні. Вони забезпечують постійну температуру нагрівання і захист роботи рушникосушки від неакуратного втручання сусідів. При цьому такі вироби самі не впливають на тиск в магістральному стояку.

Якщо ви збираєтеся замінити свій старий сушитель на більш сучасний і практичний, наприклад, на рушникосушку “сходи”, вам необхідно дотримати ряд правил:

  1. Діаметр рушникосушки повинен збігатися внутрішнім перетином контуру центрального стояка.
  2. Якщо ви встановлюєте сушарку з меншим, ніж у стояка, діаметром труб або ж на пристрої є крани і фітинги, тоді вам необхідно встановити байпас – резервну трубу, що дозволяє гарячій воді рухатися по стояку, минаючи ваше нагрівальний пристрій у ванній. Якщо ви не виконаєте перераховані вище правила установки рушникосушки типу сходи, це може стати основною причиною того що не гріє рушникосушка сходи.

Установка байпаса дозволить вирішити практично всі проблеми, пов’язані з тим, що рушникосушка не гріє, в той час як самі труби гарячі. Якщо у вас встановлена заглушка і кран Маєвського, ви зможете в будь-який момент злити воду з системи, щоб розблокувати повітряну пробку або прочистити засмічення.

Причини, за якими відмовляється працювати електрична рушникосушка, вирішити складніше.

Якщо не гріє електрична рушникосушка – проблема досить серйозна. Для її вирішення вам будуть потрібні електротехнічні навички. Також потрібен спеціальний прилад мультиметр, за допомогою якого можна перевірити цілісність електромережі всередині пристрою.

Увага! Важливо!

Однак все ж якщо не гріє електрична рушникосушка, найкраще не намагатися усунути проблеми самостійно. Це може привести до повного виходу приладу з ладу. До того ж це досить небезпечно. Особливо для тих хто не знає які необхідно дотримуватися заходів безпеки. Найкраще звернутися до фахівців, які не тільки усунуть поломку, але і дадуть гарантію на те, що прилад знову працездатний і безпечний.

Ми настійно рекомендуємо для усунення неполадок в електричній сушарці рушників залучати професійного фахівця, наприклад фахівців компанії Bavex. Адже навіть для того, щоб продзвонити внутрішню електропроводку, потрібно частково розібрати пристрій.

Також ми рекомендуємо купувати рушникосушку водяну Сходи або электричну рушникосушку Сходи за вигідною ціною тільки у професіоналів, таких, як компанія Bavex.

Leave your comment

two × 1 =