Чи потрібен полотенцесушитель? Думка експертів

Чи потрібнв рушникосушарка в принципі або можна обійтися без неі?

Взагалі, навіщо потрібна рушникосушка?

А якщо вона потрібна, то яку найкраще вибрати?

Традиційна водяна або ж зупинити свій вибір на електричній?

Якщо міняти стару рушникосушку, то чи слід встановлювати на нові крани?

Чи потрібна у ванній рушникосушка?

Як правильно заземлювати електричну сушарку рушників?

Нагадаємо, що в спеціалізованому інтернет-магазині Bavex ви можете за демократичною ціною придбати як рушникосушку велику,  так і рушникосушку невеликих габаритів з доставкою по всій Україні недорого.

Де більш необхідна рушникосушка: у ванній квартири або в приватному будинку?

Перш, ніж зрозуміти чи потрібна рушникосушка у ванній у вашому будинку, давайте визначимо, які функції і завдання вона виконує?

  1. Обігрів ванної кімнати.
    Це головне завдання рушникосушки. І це вже відповідь на питання чи потрібна у ванній рушникосушка. Звичайно так, адже крім нього у ванній немає більше ніяких обігрівальних приладів. Умови ж експлуатації цього приміщення характеризуються, по-перше, високим рівнем вологості, а по-друге, різкими змінами температури. Без додаткового джерела тепла водяна пара буде конденсуватися на всіх поверхнях, не випаровуючись і не віддаляючись по вентиляційній шахті саме через відсутність тепла у ванній.Температура рушникосушки у ванній в режимі повноцінної функціональності повинна бути від 45 до 65 градусів – в такому режимі радіатор сушки легко справляється зі своїми основними функціями. Крім того, взимку без батареї центрального опалення, ніж сушарка рушників, чим вона по суті і є, ванна кімната стане джерелом холоду, чому знижується загальна температура в квартирі.
  2. Сушка дрібних речей.

  Необов’язкова, але приємна практична функція, яку виконує виконує рушникосушка

В інтернет-магазині Bavex ви можете придбати рушникосушки «Сходи», спеціально призначені для сушіння рушників, дрібних речей і т. п.

Отже, без сушителя рушників можна обійтися, але це зробить ваше життя менш комфортним.

А що робити, якщо ти живеш в приватному будинку? Тут є декілька варіантів:

  1. Підключити сушарку до системи водяного опалення будинку, якщо така є.
  2. Підключити пристрій до бойлера, який буде постачати до рушникосушки гарячу воду.
  3. Встановити электрическну рушникосушку.

Як нам видається, найбільш оптимальним є перший варіант. Решта два пов’язані з великою витратою електроенергії, необхідної для підігріву води бойлером або для генерації тепла електро рушникосушкою.

Але далеко не завжди у ванній кімнаті приватного будинку є відводи для підключення рушникосушки. Що робити в цьому випадку?

В цьому випадку можна встановити легку врізку в загальну систему водяного опалення будинку за допомогою пластикових труб. Навіщо використовувати саме пластикові труби?

По-перше, це найбільш доступний за витратами способам, що не вимагає складного монтажу із застосуванням зварювальних робіт.

По-друге, пластик не допустить виникнення ефекту електролітичної корозії в місцях з’єднання труби ГВП до рушникосушки.

Електролітична корозія виникає в місцях з’єднання труб різних матеріалів, наприклад, латуні і нержавіючої сталі.

У нас ви можете придбати за вигідними цінами рушникосушку водяну вертикальну.

Якщо ви до сих пір ставите питанням, для чого потрібна рушникосушка, на нашому сайті ви знайдете всю інформацію, яка допоможе прийняти рішення!

Ще раз, для чого потрібна рушникосушка? Перш за все, для обігріву ванної кімнати і, в другу чергу, для сушіння невеликих речей і рушників.

Чи потрібна рушникосушка, якщо є тепла підлога? Якщо ви поклали електричну теплу підлогу у ванній кімнаті, тоді наявність або відсутність рушникосушки – це вже виключно ваш практичний і естетичний вибір.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви легко знайдете зразки водяних сушарок рушників, що приваюлюють своїм функціональним дізайном та гарними характеристиками.

Над їх зовнішнім виглядом попрацювали професійні дизайнери. Тому вони легко впишуться в той інтер’єрний стиль, який ви вибрали для своєї ванної кімнати.

При наявності теплої підлоги ви можете сміливо вибирати электричну рушникосушку, яку ви будете включати тільки час від часу при необхідності просушити вологі рушники.

В інших же випадках вам необхідна рушникосушка у ванній кімнаті. Які поради можна дати по її установці?

У новому будинку краще встановити модель, що має кран Маєвського. Цей пристрій дозволяє стравлювати з труб повітряну пробку. Така пробка заважає циркуляції гарячої води по трубах.

Також у сушителя рушників повинен бути байпас. Це обвідна труба, що дозволяє відключати водопостачання нагрівального пристрою без перекриття центрального стояка.

Ви можете придбати як готові моделі, так і рушникосушки «під замовлення» в розмірах замовника.

Наше виробництво рушникосушок відрізняється мобільністю виробничих ліній, що дозволяє виготовляти сушителі рушників дрібно серійними партіями і навіть одиничними виробами за низькою собівартістю.

Це забезпечує вигідну вартість рушникосушарок без втрати в якості виготовлення, надійності і довговічності експлуатації.

Leave your comment

1 + seventeen =