Електричні рушникосушки купити варто, і ось чому:

Почнемо з того, що зовні електрична модель сушки для рушників практично не відрізняється від водяного варіанту. Єдина відмінність полягає в тому, що електричний варіант не має підключення до стояка, але має підключення до електромережі.
Власне кажучи, варто відразу помітити, що існують гібридні моделі рушникосушок, які поєднують в собі як водяну, так і електричну сушку, тобто мають і підключення до стояка ГВП і вбудований електричний ТЕН. Є комбіновані моделі, які складаються одночасно з двох незалежних один від одного систем – водяного і електричного радіатора не пов’язаних між собою, але за допомогою кріплень представляють єдине ціле. Це одна з найбільш цікавих але і в той же час дорогих систем. Зазвичай же комбінована рушникосушарка – це по суті звичайний водяний сушитель з вбудованим в нього Теном. Така комбінована модель має як свої переваги, так і досить серйозні недоліки.

Комбіновані рушникосушки:

Переваги комбінованої системи очевидні: в період подачі гарячого теплоносія через стояк ГВП або СО, вбудований ТЕН не використовується. У разі відсутності подачі гарячого теплоносія або ж його недостатньої температури, рушникосушка відсікається від стояка ГВП і для нагріву теплоносія всередині сушки використовується ТЕН. Начебто ідеальна система, в якій все передбачено. І тим не менш, незважаючи на те, що такий варіант на перший погляд має більше переваг ніж недоліків, далеко не так вже й хороший.

Недоліки комбінованих рушникосушок не настільки очевидні на перший погляд, але тим вони і небезпечні.

Комбіновані рушникосушки
Комбіновані рушникосушки

Недоліки комбінованих рушникосушок:
1. Так як більшість часу рушникосушка функціонує як простий водяний варіант, в якості теплоносія в ньому використовується звичайна вода. Якщо стояк підключений до системи опалення, яка влітку зливається, то з огляду на теплоносія в Системі, такий агрегат буде непрацездатний в період відсутності теплоносія в системі. Тобто в такому випадку слід вчасно подбати про те, щоб відсікти контур від системи до того, як з неї зіллють теплоносій. Якщо сушка підключена до системи ГВП, то в разі перебоїв з подачею води, в системі також буде відсутній теплоносій і робота рушникосушки буде неможлива.
2. Як вже говорилося раніше, в радіаторах комбінованого типу використовується в якості теплоносія звичайна вода. Що ж стосується повністю електричних систем з ТЕНами в як нагрівальними елементами, то в них в якості теплоносія використані або мінеральне масло, або дистильована вода, або інший інертний теплоносій. Зроблено це в першу чергу, щоб якомога довше продовжити термін служби рушникосушки. Справа в тому, що звичайна вода, як ви все прекрасно знаєте, утворює досить швидко товстий шар, накипу на будь-яких нагрівальних елементах, що мають з нею безпосередній контакт. Це призводить, по-перше, до виходу з ладу самого ТЕНу, по-друге істотно знижує ККД пристрою і його економічність. Тобто для його нагріву потрібно все більше електроенергії і часу. Крім того, самі труби сушителя також покриваються накипом, що ускладнює циркуляцію теплоносія всередині системи. В кінцевому підсумку виріб виходить з ладу і вимагає повної заміни. Також звичайна водопровідна вода є досить агресивним середовищем, що викликає корозійні процеси. На додаток до всього явище блукаючих струмів властиве всім видам водопровідних мереж викликають таке явище як електрокорозія, яке також є вельми неприємним моментом в експлуатації комбінованих систем.
3. Не варто забувати про те, що комбіновані системи мають підключення до електромережі, а значить є потенційно небезпечними приладами. Якщо стандартні правила підключення электрорушникосушарки вимагають дотримання дистанції не менше 1,5 метра від труб ВС, то тут підключення здійснюється просто до самої системи водопостачання. Це створює додаткові ризики. Необхідно обов’язково забезпечити якісне заземлення приладу для безпечної експлуатації. Однак, і це не гарантує 100% безпеку такої системи з багатьох причин.
4. Зважаючи на все перерахованого вище слід зазначити, що крім того, що комбіновані системи коштують досить дорого, вони ще малонадійні і недовговічні, а їх ефективність при різних ситуаціях взагалі під великим питанням.

Електричні рушникосушки:

Електричні рушникосушки BAVEX
Електричні рушникосушки BAVEX

Що ж стосується електричних рушникосушок, то тут переваги і недоліки куди більш очевидні, і можуть будуть розглянуті нами нижче виходячи з двох основних видів електричних сушок.
Основні переваги електричних рушникосушок незалежно від їх різновиду полягають в тому, що вони здатні працювати незалежно від наявності водопостачання. Це робить можливим їх застосування не тільки в квартирах і будинках з централізованою системою водопостачання або централізованого опалення, але і в будинках де таке відсутнє, наприклад, на дачах і т. д.
Недоліки електричних сушарок цілком очевидні: необхідна наявність електромережі для їх установки і підключення, також потрібно якісного заземлення і дотримання всіх заходів безпеки при експлуатації електроприладів. До відносних недоліків також можна віднести витрата електроенергії в процесі експлуатації приладу, проте в залежності від різновиду виробу і його комплектації витрата можна мінімізувати максимально.

– Електричні рушникосушки з ТЕНом

Даний варіант сушарок використовує в якості нагрівального елемента ТЕН-досить потужний нагрівальний елемент. В якості теплоносія використовуються рідини інертного типу з високим коефіцієнтом тепловіддачі. Найбільш популярні: дистильована вода, мінеральне масло, Антифризи і так далі. Теплоносій під дією Тена нагрівається в одній точці, і під дією температури, починає циркулювати в системі прогріваючи її по всій поверхні.

Переваги: довговічність, хороша тепловіддача, можливість тримати температуру досить тривалий час після відключення.

Недоліки: велика витрата електроенергії, досить довгий час нагріву, велика вага і відносно висока вартість.

Електричні рушникосушки з термошнуром

В качествое нагрівального елементу використовується термошнур, який нагрівається рівномірно по всій поверхні. Теплоносії як правило тверді.

Переваги: рівномірний нагрів по всій поверхні рушникосушки. Швидкий нагрів приладу і можливість швидкого регулювання нагріву. Повна відсутність корозії. Невисока вартість і висока надійність. Невелика вага, довгий термін служби, мала витрата електроенергії.

Недоліки: досить швидке охолодження в разі відключення. Однак, з огляду на низьке енергоспоживання і можливість установки потрібного температурного режиму, що робить споживання енергії рушникосушкою на рівні лампи освітлення, можливе використання приладу включеним тривалий час.

Електричні рушникосушки від ТМ BAVEX виготовлені з високоякісної відполірованої нержавіючої сталі. У рушникосушках електричних BAVEX використовуються тільки високоякісні комплектуючі, що забезпечує безвідмовну роботу протягом усього терміну експлуатації. Кожна електро-рушникосушка BAVEX проходить 3-х кратну перевірку як з електробезпеки, так і за температурними показниками. Рушникосушки електричні BAVEX мають сертифікат якості.

Всі рушникосушки електричні BAVEX відносяться до сушарок створених на базі термошнура, а значить високоекономічні, довговічні і коштують недорого.

Електричні сушки для рушників BAVEX застосовується для сушіння текстильних виробів, а також для підтримки комфортної температури всередині приміщення. Завдяки наявності регулятора потужності (димера) можна встановити будь-яку комфортну температуру в діапазоні, зазначеному в тех.паспорті. Гарантія від виробника BAVEX – 24 міс.

Купити електричні рушникосушки від ТМ BAVEX недорого з гарантією від виробника і з доставкою по всій Україні можна в нашому інтернет магазині BAVEX. Широкий модельний ряд, ідеальна геометрія, розкішний зовнішній вигляд сучасний дизайн, тільки високоякісні матеріали і комплектуючі при доступній ціні – ось основні характеристики електричних рушникосушок BAVEX вигідно відрізняють їх від продукції конкурентів.

Leave your comment

nine + 17 =