Іржа на рушникосушці – все що вам потрібно знати

Ржавчина на полотенцесушителе
Іржа на рушникосушці

Якщо ви помітили, що з’явилася іржа на рушникосушарці, це означає, що почався процес корозії металу, який призводить до порушення цілісності стінок і зварних швів з’єднань обладнання. Для ефективної боротьби з негативними явищами, необхідне розуміння причин їх появи. З чого починається корозія рушникосушок?

Основні ознаки вказують на те, що труби навіть виготовлені з нержавіючої сталі починають іржавіти:

  1. Поява невеликих плям. Сірий або білий наліт розміром із сірникову головку легко стирається, але під ним виявляється чорна крапочка, з часом збільшується в діаметрі.
  2. Розширення ураженої ділянки. Після того, як з’явилися білі нарости, вони поступово зливаються в великі плями. При цьому, інтенсивність процесу посилюється і вогнище ураження поширюється в глибину структури металу. Прибравши руками нарости, що представляють собою шар оксидів, можна побачити вже сформувалася воронку. Стінки цієї воронки вражені корозією, і викликають її поступове збільшення.
  3. Порушення цілісності контуру труби з появою отвору під впливом тиску.

 

Ржавчина на нержавеющем полотенцесушителе

Ржавчина на полотенуесушителе из нержавейки

Ржавчина на полотенцесушителе

Ржавчина на полотенцесушителе

На обладнанні з нержавіючої сталі з’являється накип призводить до утворення корозії та іржі. Чому? Можна з упевненістю сказати, що проблемою викликає дане явище найчастіше стають так звані блукаючі струми.

В результаті їх впливу на водопровідну на воду, навіть в високоякісної нержавіючої сталі з’являються пробої. Причому найчастіше це відбувається в місцях зварних з’єднань. До основних причин подібного явища можна віднести:

  1. Різниця потенціалів на металевій трубі.
  2. Різниця потенціалу між стояком і сушильним агрегатом.
  3. Вплив статичної електрики.

Електроліз і його вплив

Дані процеси відбуваються за рахунок процесу електролізу. Електричний струм навіть малої потужності, проходячи через водопровідну воду сильно насичену солями, викликає процес електролізу. В результаті цього, метал починає поступово окислюватися і дивуватися корозією. Корозія рушникосушки-це процес в результаті якого руйнуються як зварні шви, так і основні стінки труб радіатора. Якщо цей процес не попередити, або невчасно не вжити заходів, він стає незворотнім.

Зазвичай руйнівні процеси протікають повільно і непомітно. Це відбувається до тих пір, поки на місці з’єднання обладнання або поверхні труби не з’являються краплі води. Це в кілька разів прискорює розвиток процесів корозії. Перешкодити їм вже майже неможливо. Електрокорозія рушникосушки відбувається через електролізу, що виникає відразу з кількох причин. Тут і використання різних металів, і блукаючі струми, і пробої електромережі на трубопровід.

Електрокорозія
Електрокорозія

Як захиститися від електролізу

Чи можна захистити рушникосушарку від корозії і блукаючих струмів? Можна! Купити в Україні недорого рушникосушарку від виробничої компанії “BAVEX” із захистом від блукаючих струмів і корозії можна просто в інтернет магазині компанії.

Вибір рушникосушок із захистом від блукаючих струмів тут на висоті. Можна замовити рушникосушку вертикальну вузьку, а можно купити онлайн горизонтальну модель рушникосушки що відрізняється стійкістю до корозії. Інтернет-магазин “BAVEX” – ідеальний варіант.

Також рекомендуємо заземлити вашу рушникосушарку, це також допоможе захистити ваш радіатор від електрокорозії.

Очистка полотенцесушителя в домашних условиях
Очищення рушникосушки в домашніх умовах

Як очистити сушарку для рушників від нальоту в домашніх умовах?

Корозійний наліт може утворюватися, як на внутрішніх стінках рушникосушки, так зовні. Локалізація іржі і ступінь ураження труби визначає спосіб очищення. Як видалити іржу з зовнішньої поверхні сушки? Ось кілька дієвих способів:

  1. Корозійний наліт може утворюватися, як на внутрішніх стінках рушникосушки, так зовні. Локалізація іржі і ступінь ураження труби визначає спосіб очищення. Як видалити іржу з зовнішньої поверхні сушки? Ось кілька дієвих способів: усунення нальоту за допомогою наждачного паперу або щітки з металевим ворсом.
  2. Обробка уражених ділянок хімічними складами на основі лугів і кислот. Хороші результати демонструє народний метод, що полягає в змішуванні в рівних пропорціях оцту і лимонної кислоти, з подальшим нанесення розчину на іржу. Через 3 – 4 години засіб змивається мильним розчином. Чим відмити наліт, якщо зазначений ранній спосіб не призводить до позитивного результату? Додайте на півсклянки води 2.5 столової ложки харчової соди. Отриманий склад нанесіть на пошкоджену ділянку і через пів години видаліть за допомогою слабкого розчину оцту.

Очищення внутрішніх стінок

Очистити рушникосушарку з внутрішньої сторони від накипу, відкладень і іржі допоможе механічний метод з використанням спіральних тросів, оснащених спеціальними насадками. Обертання побутового інструменту за принципом дрилі дозволяє позбутися від небажаних відкладень.

Альтернативним варіантом механічної обробки стане використання спеціалізованих хімічних складів. Якщо не зробити цього вчасно, то швидше за все доведеться прибрати старий радіатор і встановити новий.

Відновлення рушникосушок

Не знаєте, як і чим очистити водяний радіатор для сушіння рушників і білизни? Фахівці інтернет магазину “BAVEX” в місті Харків готові надати консультативну підтримку з даного питання, а також запропонувати, в разі неможливості відновити працездатність вашого обладнання нові сучасні моделі рушникосушок з нержавіючої сталі с захистом від коррозіі та блуждаючих струмів недорого с доставкою в будь-який населений пункт України.

В інтернет-магазині “BAVEX” Україна можна замовити дешево водяну М-образну модель, Сходи, Трапецію або квадратну рушникосушку с захистом від коррозіі та з гарантією від виробника за найнижчими цінами.

Якщо на рушникосушці з’явилася іржа, терміново прочитайте!

З’явилася іржа

У разі, коли на рушникосушарці з’явилася іржа, необхідно терміново вжити заходів до усунення корозії. Якщо цього не зробити якомога швидше, то ситуація може стати критичною.

В результаті виріб може не просто вийти з ладу. Швидше за все, відремонтувати його буде неможливо через ура

ження корозією великої площі по всій глибині структури металу.

Такий метал вже не в змозі витримувати тиск системи і починає давати протікання. В результаті сушитель приходить в повну непридатність і вимагає заміни.

На що звернути увагу:

на полотенцесушителе появилась ржавчина

Особливу увагу слід звертати на зварні шви і стики конструкції, так як саме ці місця є найбільш вразливими через різницю в металі.

Основний матеріал труб і матеріал зварного шва мають відмінність в хімічному складі, і саме в силу даної обставини в процесі електролізу водопровідної води блукаючими струмами відбувається поступове розчинення зварних швів.

Що робити?

Якщо процес не зупинити, то починається ураження основних труб конструкції і корозія металу, що призводить до тотальних протікання. Як захистити сушку для рушників від блукаючих струмів і корозії викликається ними? Насправді зробити це досить легко – найкраще придбати водяну рушникосушку з нержавійки від виробника «BAVEX» з додатковим захистом від корозії.

Захист від електрокорозії та електролізу
Захист від електрокорозії та електролізу

Що являє собою додатковий захист від електрокорозії?

Такий захист коштує недорого, але повністю захищає сушку від блукаючих струмів і збільшує термін життя сушарки в рази навіть якщо вона працює в найнесприятливіших умовах. Виконується такий захист за допомогою спеціального металевого напилення зсередини з подальшим покриттям захисним лаком.

Цей захист здатний захистити вашу рушникосушарку навіть при найнесприятливіших умовах експлуатації, і зробити її повністю невразливою не тільки до блукаючих струмів, але навіть до лугів, кислот та інших агресивних середовищ, які здатні руйнувати структуру металу і приводити до протікання.

Захист від електролізу і блукаючих струмів
Захист від електролізу і блукаючих струмів

Правильний догляд – запорука довгої служби виробу!

Вам залишиться тільки правильно доглядати за рушникосушкою зовні, щоб не допустити її корозії і втрати зовнішнього вигляду. Для цієї мети необхідно вживати профілактичних заходів. У той час, коли агрегат не працює, у ванній кімнаті вологість сильно підвищується. На поверхні утворюється конденсат (роса) яка негативно впливає на збереження вироби. Важливо стежити, щоб поверхня рушникосушки була завжди сухою. Якщо ви помітили утворення конденсату, то ретельно протріть поверхню і провітріть ванну кімнату.

Як правильно чистити сушарку?

Як прочистити сушарку? Для того, щоб правильно доглядати за поверхнею з нержавійки, необхідно використовувати спеціальні засоби. Дані засоби призначені для догляду за поверхнями з нержавіючої сталі, хромованими і нікельованими поверхнями. Такі засоби можна купити в спеціалізованих магазинах побутової хімії.

Магазин “BAVEX” ми пропонує придбати недорого з доставкою по Україні не тільки водяні рушникосушки з захистом від корозії і блукаючих струмів, але і електричні рушникосушки,

які вимагають тільки зовнішнього догляду, так як через використання в якості теплоносія мінерального масла або дистильованої води. Вони практично не схильні до корозії зсередини через повну інертності таких теплоносіїв.

Тепер ви знаєте як прочистити радіатор. Це означає ваше виріб прослужить вам довго. Воно не втратить ні своєї функціональності, ні зовнішнього вигляду.

Консультація від професіоналів:

Якщо ви потребуєте більш докладної консультації як усунути іржу і почистити радіатор самостійно в домашніх умовах, а також як відремонтувати водяну або електричну рушникосушку, або де купити прушникосушку водяну, ви можете дізнатися у консультантів інтернет-магазину “BAVEX”.

Чому важливо чистити полотенцесушитель вчасно?

Нарости іржі вражають не тільки пристрої з чорної сталі, але також і агрегати з нержавіючої сталі. Важливо відкладення сформувалася на поверхні труби або всередині контуру своєчасно прибрати. Якщо цього не зробити, накип може незабаром зіпсувати сушильне обладнання.

Тому краще вчасно почистити рушникосушку, ніж витрачати гроші на покупку нового. Однак, якщо вам буде потрібна рушникосушка електрична чи водяна, рекомендуємо зупинити вибір на продукції виробника “BAVEX” і замовити додатковий захист від корозії і ураження блукаючими струмами.

Leave your comment

one + 5 =