Купити рушникосушку з нержавіючої сталі з доставкою по всій Україні недорого

Сьогодні купити рушникосушки, як водяні, так і електричні з нержавіючої сталі з доставкою по всій Україні недорого начебто просто. Вибір моделей на ринку представлений великою кількістю моделей і розмірною сіткою. Якщо говорити про ціни, то і тут можна сказати, що можна знайти моделі на будь-який гаманець, як дорогі, так і моделі середнього цінового сегмента. Також на ринку є чимало моделей економ класу.

Українські рушникосушки: критерії вибору

Вроде бы все понятно, и просто: все что остается сделать, так просто выбрать понравившуюся вам модель радиатора для ванной, и купить. Однако, здесь и начинается самое интересное. Многообразие предлагаемых моделей порой не просто сбивает покупателей с толку, порой оно просто ставит их в тупик.

Тем более, что покупатель часто просто не понимает, почему вроде бы два одинаковые на вид полотенцесушителя имеют весьма существенную разницу в цене. Иногда цена может отличать даже не на 30 – 50%, а просто не несколько раз! Почему? Для покупателя это часто совершенно непонятно. Естественно, что у большинства людей есть вполне нормальное желание сэкономить.

Однако в такой ситуации у многих появляется боязнь купить некачественное изделие. Получить исчерпывающую консультацию также не всегда и не везде возможно, тем более при покупке подобных товаров в интернет магазинах. Что делать в такой ситуации? Как выбрать правильно полотенцесушитель, чтобы он был надлежащего качества, и при этом не переплатить? Это и есть самый важный вопрос, на который мы и попытаемся ответить в этой статье.

Як купити водяні рушникосушарки з нержавеючої сталі

Вибір водяної рушникосушки питання не просте. Для того, щоб зробити це правильно, необхідно відповісти на кілька важливих питань:

  1. Розміри ванної кімнати і переваги при розміщенні сушарки. Це важливо щоб зрозуміти яка модель сушки вам необхідна: вертикальна або горизонтальна. Вертикальний варіант рушникосушки більше підійде для ванних кімнат, де необхідно економити простір. Такі вироби досить місткі і практичні, деякі моделі мають полки у верхній частині сушки. Це дозволяє сушити на них не тільки рушники і білизну, але також сушити навіть взуття, м’які іграшки, головні убори і так далі. Тобто вертикальні рушникосушарки з полицями є більш місткими. Однак, вони мають і недолік: людям невеликого зросту користуватися ними не зовсім зручно. Що стосується горизонтальних моделей, то вони добре підійдуть для ванних кімнат великого розміру, або якщо стіна де буде розміщуватися рушникосушка легко дозволяє це зробити.
  2. Модель рушникосушки з простим або складним підключенням. Цей момент важливий, так як якщо ви вибрали рушникосушку типу М – образна або Змійовик, те підключити його до стояка вельми просто. У такого підключення проста схема. Зовсім інакше якщо мова йде про рушникосушарки типу Сходи. Тут існує кілька схем підключення. Вибирати ту чи іншу схему слід в залежності від тих чи інших обставин. Однак, якщо ви підключите неправильно рушникосушку такого типу, то вона не тільки може втратити повністю всю функціональність, але ви можете перекрити рух гарячої води по всьому стояку. Щоб цього не сталося, доручайте установку тільки професіоналам, або користуйтся інструкцією з правильного подключення рушникосушки до стояку ГВП.
  3. Матеріал, з якого виготовлена рушникосушка. Це найважливіший аспект вибору, і ось чому: через бажання більше, знизивши собівартість товару, деякі недобросовісні виробники намагаються використовувати у виробництві неякісні матеріали і дешеві труби. Чому це небезпечно? По-перше, більш тонка труба вже сама по собі знижує термін служби виробу, причому значно. Тиск в стояку може досягати досить великих значень, і занадто тонка труба просто може його не витримати. Наступний фактор ризику, це корозія. Так як водопровідна вода є досить агресивним середовищем з точки зору корозії, то більш тонка труба може не витримати її і дати текти. Особливо небезпечно поєднання корозії і тиску в системі, що в загальному обов’язково приведуть до аварійної ситуації. Крім того, при складанні агрегату, застосовується зварювання. Природно, що зварений шов конструкції складається не тільки з нержавіючої, сталі, але і з інших металів. Через процес електрокорозії, зварні шви на тонких трубах можуть дати текти, причому ймовірність цього досить велика. Найчастіше неякісні рушникосушки виготовляються з труби з товщиною стінки від 0,5 мм до 1 мм, а іноді на ринку можна зустріти моделі і 0,3 мм! Купувати такі радіатори категорично не можна!

Чому варто купляти водяні рушникосушки від ТМ Bavex?

Наприклад, всі водяні рушникосушки з нержавіючої сталі від ТМ Bavex виготовлені з нержавіючої труби з товщиною стінки 2 мм.це відмінний показник якості. У виробництві рушникосушок використовується метод аргонного зварювання, а всі зварні шви мають так званий «внутрішній валик». Це дає додатковий захист від корозії. Шви всіх моделей водяних рушникосушок від ТМ Bavex відмінно справляються з електрокорозією, що підтверджено багаторічною бездоганною роботою виробів не тільки по всій Україні, але і за кордоном.

Оцінка зовнішнього вигляду і якість обробки поверхні

Часто при покупці рушникосушки в інтернет магазині покупець не може оцінити зовнішній вигляд рушникосушки в належній мірі. Це відбувається часто через те, що фотографії не в змозі передати візуально в точності зовнішній вигляд виробу.

Ви не зможете без живого візуального контакту належним чином оцінити якість обробки поверхні, і особливо зварних швів. Ця обставина часто грає на руку шахраям і недобросовісним продавцям. Воно ж не дає можливість якісно презентувати свій товар через Інтернет тим, хто продає дійсно якісні радіатори.

Дуже важливо при виборі рушникосушки для ванної звертати свою увагу на якість обробки поверхні. Зварних швів конструкції особливо.

Якість обробки поверхні

Якість полірування має бути найвищим.

Саме таку якість полірування мають всі вироби від ТМ Bavex. Після виготовлення всі сушки цієї торгової марки проходить процес плазмового полірування. Поверхня і зварні шви поліруються до дзеркального блиску. Зовнішній зварений шов при цьому стає абсолютно непомітний.

Різниця в ціні на водяні рушникосушки

Різниця в ціні, як ми вже і говорили може бути досить істотною. Однак же, це не означає, що всі дійсно якісні моделі коштують дуже дорого. Як і те, що неякісні коштують дешево. Це далеко не так.

Найчастіше, можна знайти в продажу досить дорогі моделі вельми сумнівної якості. В основному це відноситься до імпортних моделей рушникосушок. Саме з цієї причини краще купити українську рушникосушарку. Вона буде і дешевше, та й якість однозначно буде значно вище. Наприклад, водяні рушникосушки ТМ Bavex мають просто найвищу якість при досить невисоких цінах. Всі рушникосушки цієї марки є цілком доступними моделями. На сьогоднішній день вони безсумнівно кращі на ринку України.

Зверніть особливу увагу на вагу виробу!

При виборі водяної рушникосушки обов’язково зверніть увагу на вагу виробу. Якщо вона занадто легка, то це тому, що перед вами неякісний виріб. Не купуйте такі радіатори!

Всі водяні рушникосушки ТМ Bavex вельми важкі. Це говорить про те, що зроблені вони насправді якісно. Всі рушникосушки зварені з товстостінної нержавіючої труби з товщиною стінки 2 мм. Крім того, можна замовити додатковий захист від електрокорозії і корозії. Така процедура надійно (100%) захищає від будь-яких шкідливих впливів рушникосушку зсередини. Проводиться вона в два етапи. Для початку на внутрішню сторону труби наноситься цинкове напилення. Після цього наноситься захисне покриття акриловим лаком.

Інтернет магазин Bavex представляє

В інтернет магазині Bavex ви завжди знайдете величезний вибір рушникосушок. Тут великий вибір як класичних, так і дизайнерських моделей водяних рушникосушок з нержавіючої сталі. Всі вироби, представлені тут тільки власного виробництва. На все надається гарантія від виробника. Також на весь асортимент є доставка по всій Україні.

Що робити якщо вам не підійшов стандартний розмір тієї чи іншої моделі? Ви можете замовити рушникосушку в тих розмірах, які необхідні вам. Виріб буде виготовлено в найкоротші терміни і відправлено вам службою доставки.

Оформити замовлення

Купити водяну рушникосушку в інтернет магазині компанії Bavex просто. Оформити замовлення можна традиційним способом на сайті. Так само можна оформити покупку зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Таким чином ви оформите замовлення безпосередньо у менеджера.

Тут ви знайдете тільки найякіснішу продукцію, адже основний девіз компанії «Якість више за ціну!»

Leave your comment

six + 18 =