Электричні рушникосушки недорого від виробника з доставкою по всій Україні!

Наша компанія постійно розширює асортимент і ми раді представити нову лінійку электричних рушникосушок BAVEX!

Електрорушникосушарка
Електрорушникосушарка

Чому слід коштувати купити електричні рушникосушки від торгової марки BAVEX

 1. Всі электричні рушникосушарки компанії BAVEX виготовлені з високоякісної полірованої нержавіючої сталі.
 2. В електричних рушникосушках BAVEX використовуються тільки високоякісні комплектуючі. Це забезпечує безвідмовну роботу протягом усього терміну експлуатації. Кожен електричний радіатор для сушіння рушників BAVEX проходить триразову перевірку з електробезпеки та за температурними показниками.
 3. Всі вироби BAVEX мають необхідні сертифікат якості.
 4. Рушникосушки електричні від компанії BAVEX застосовується для сушіння текстильних виробів і для підтримки комфортної температури всередині приміщення.
 5. Завдяки наявності регулятора потужності (димера) можна встановити будь-яку комфортну температуру. Гарантія від виробника BAVEX – 24 міс.
 6. Переваги электрорушникосушки від ТМ BAVEX:
  – простота монтажу;
  – наявність регулятора потужності;
  – якісні термостійкі матеріали;
  – низька споживана потужність;

Тепер докладніше про кожну перевагу:
Нержавіюча сталь як матеріал для виготовлення електричних радіаторів

Матеріал з якого виготовляються всі радіатори ТМ BAVEX – високоякісна нержавіюча сталь. Труба має стінки товщиною 2 мм, і прекрасно себе зарекомендувала навіть у водяних моделях рушникосушок.

На відміну від електричних рушникосушарок водяні моделі в якості теплоносія використовують водопровідну воду. Вона є досить агресивною в точки зору корозії середовищем.

А ось в електричних сушках теплоносій використовується тільки не агресивний, тобто інертний. Це може бути мінеральне масло або дистильована вода. В таких умовах товстостінна нержавіюча труба може служити без проблем протягом довгих років.

товщина стін нержавіючої труби 2 мм
товщина стін нержавіючої труби 2 мм
Високоякісні комплектуючі

У виробництві електричних моделей сушок від ТМ BAVEX використовуються тільки високоякісні комплектуючі. Це вкрай важливо, саме тому, що електричні вироби є складними технічними пристроями підвищеної небезпеки. Щоб зробити виріб максимально безпечним, необхідно у виробництві застосовувати тільки перевірені і високо якісні комплектуючі. Всі комплектуючі та деталі для радіаторів піддаються перевірці і тестуванню, а після складання готовий виріб перевірятися за кількома параметрами.

Сертифікат якості

Всі електричні радіатори від ТМ BAVEX мають європейський сертифікат якості ISO. Це говорить про те, що всі вироби від цієї торгової марки пройшли всі необхідні випробування, і витримали складний іспит, який здатні пройти тільки дійсно якісні вироби.

сертификат iso
сертификат iso
Особливості застосування

Електричні радіатори для сушіння рушників прекрасно підходять для використанні як в квартирі, так і в приватному будинку, а також на дачі, де немає Системи опалення або гарячого водопостачання. Автономність і можливість використовувати рушникосушку тоді, коли потрібно, роблять саме електричні моделі воістину незамінними там, де звичайні водяні системи просто не можуть застосовуватися. Вони відмінно справляються зі своїми функціями-опалюють ванну, сушать рушники і білизну, а також не допускають утворення цвілі і грибків у ванній кімнаті.

димер полотенцесушителя
димер рушникосушки
Регулятор потужності

Всі сушки від ТМ BAVEX забезпечені спеціальним регулятором, або димером. За допомогою його можна по-перше здійснювати включення і виключення пристрою, по-друге можна плавно регулювати температуру нагрівання. Це дозволяє включати виріб в потрібний час, а також економити регулюючи нагрів в необхідних вам в даний момент межах.

Переваги электросушки від ТМ BAVEX

Електричні рушникосушки дуже просто монтувати, Головне правило, яке необхідно дотримуватися при монтажі електричної рушникосушки, це те, що по-перше вона повинна бути заземленою. По-друге рушникосушарка повинна монтуватися на відстані не менш ніж 1,5 метра від будь-якого джерела води. Такі вимоги безпеки.
Наявність регулятора потужності, як ми вже говорили раніше дозволяє істотно економити електроенергію. Завдяки використанню високо якісних матеріалів і комплектуючих всі електрорушникосушки від ТМ BAVEX вельми надійні. Також всі моделі економічні і мають низьке енергоспоживання.

Де купити і як електрорушникосушку від ТМ BAVEX

Купити електричну рушникосушку BAVEX в інтернет магазині компанії BAVEX bavex.ua або зробити замовлення за телефонами: +38 (097)-877-79-79, +38 (067)-877-79-79, +38 (066)-877-79-79

Відправка здійснюється по всій території України, поштовою службою “Нова пошта

Leave your comment

three × four =