Скільки споживає рушникосушка?

Сколько потребляет полотенцесушитель?

Скільки споживає рушникосушка електрична? Це питання вкрай важливе, так як багато в чому впливає на рішення купувати цей пристрій чи ні.

Скільки кіловат споживає рушникосушка для ванної? Відповідь на це питання буде залежати:

Потужність ТЕНів або довжини кабелю, що гріє;
Наявність терморегулятора (димера) і таймера включення/відключення.

Димер дозволяє регулювати кількість вироблюваного тепла, зменшуючи або збільшуючи тепловіддачу в залежності від ваших потреб.

В інтернет-магазині Bavex ви можете придбати по кращі в Україні як за вартістю, так і по надійності электричні сушарки.

Як дізнатися скільки споживає електрична рушникосушка?

На дане питання відповідає фахівець:

Як зрозуміти скільки споживає скільки електроенергії споживає електрична рушникосушка?

Є кілька важливих аспектів, які необхідно враховувати при виборі електричної моделі сушки для рушників. Основний критерій вибору: який тип теплоносія використовується в системі радіатора сушки:

     1. Рідкий (мінеральне масло або дистильована вода)
     2. Порошкоподібний (графіт)

   Особливості різних видів нагрівальних елементів

  1. В останніх використовується в якості нагріваючого елемента термо шнур. Такі моделі мають меншу потужність нагрівача, споживають вони також менше у включеному стані, і остигають швидше після виключення.Радіатори з рідким теплоносієм нагріваються елементом є тен. Даний вид нагрівального елементу відрізняється більш високою потужністю і більш високим енергоспоживанням у включеному стані.Однак, слід враховувати, що рідкий теплоносій є хорошим акумулятором тепла, і отже остигати буде набагато довше графітового.Ця обставина дає суттєві переваги Тенам. По-перше вони швидко нагрівають сушку. По-друге сушка дуже довго не остигає. Вона продовжує виконувати свої функції навіть вже при вимкненому нагрівальному елементі. Також істотну роль відіграє димер або регулятор температури.

   Розігрів рушникосушку на великій потужності до потрібної температури, можна після цього знизити потужність нагріву до мінімуму. В такому режимі сушка буде працювати максимально економно. При цьому буде підтримуватися потрібна температура протягом тривалого часу. Як з рідким теплоносієм, так і з термо шнуром. Розглянемо основні характеристики цих нагрівальних приладів:

  Основні характеристики:

 1. 1. Електрична рушникосушка з ТЕНом.

  Трубчастий електронагрівач віддає фактично стільки ж енергії, скільки і споживає. Його потужність в залежності від конкретної моделі варіюється від 300 Вт до 2 кВт.

  В якості теплоносія виступають мінеральне масло, антифриз або дистильована вода. Моделі використовують в системі мінеральне масло найбільш економічні. Цей теплоносій має максимальну теплоємність, швидко нагрівається і дуже довго остигає.

  Тому відповідь на питання ” яка потужність тієї чи іншої моделі?”повинен включати такий параметр як питома теплоємність теплоносія. Це відбувається тому, що після виключення приладу теплоносій не моментально віддасть все своє тепло. Він буде обігрівати ванну ще деякий час»на холостому ходу”.

  Тому характеристика того, який обсяг теплоносія містить в собі электрорушникосушка, буде прямо впливати на економічність експлуатації пристрою.

  Зверніть увагу, щоб забезпечити якісну циркуляцію теплоносія з різними температурами нагріву, слід пріобретати электричні рушникосушки з замкнутим контуром типу «Сходи».

  2. Електрична рушникосушка з нагріваючим кабелем.

  Принцип його роботи схожий з принципом дії теплої підлоги: по всій довжині электрорушникосушки прокладений кабель, що нагрівається під дією електричного струму.

  У кабельних електричних рушникосушках використовується твердий теплоносій. Зазвичай, це графіт.

  Головною перевагою цього типу електричних сушарок є моментальний нагрів всієї поверхні пристрою. Також тривалий термін служби виробу, оскільки максимальна температура нагріву кабелю дорівнює 90 градусів, тоді як електрична сушарка рушників може нагрітися тільки до 60 градусів. До недоліків кабельних електросушарок відносять:

  Недоліки електросушок з термошнуром

   • Обмеження форм виготовлення, що пов’язано з жорсткими обмеженнями по можливостях вигину електричного кабелю;

   • Не менш жорсткі вимоги безпеки експлуатації. Кабельні електросушарки слід монтувати тільки з автоматами УЗО, які відключать їх роботу в разі пробою або замикання електропроводки. Якщо цього не зробити, то в разі пробою на корпус почне надходити електричний струм. І тоді питання ” скільки енергії споживає прилад? “буде не так актуальне як питання” скільки вольт Ви отримаєте, просто доторкнувшись до сушарки?»

 2. Нагадаємо, що в нашому спеціалізованому інтернет-магазині ви можете придбати дійсно дешево якісні і довговічні электричні рушникосушки з нержавійки Трапеція – Полиця з гарантією від виробника-фірми Bavex.

  Важлива інформація:

  Як розрахувати скільки споживає енергії електрична рушникосушка в місяць, щоб розуміти витрати?

  Скільки споживає рушникосушка в місяць? Як розрахувати витрати електроенергії? Щоб не бути голослівними у своїх твердженнях, ми наведемо результати експерименту, проведеного в Польщі в 2011 році.

  Для з’ясування, скільки ват споживає конкретний електрична рушникосушка в одиницю часу, було взято два пристрої, номінальною потужністю, відповідно, 300 і 600 Вт.

  В ході експерименту електросушителі 72 години без перерви і зупинки працювали з номінальним нагріванням поверхні в 45 градусів. В результаті обидва пристрої витратили:

  • 300-ватна електрична рушникосушка-9,6 кВт. На місяць (30 днів) це становитиме 96 кВт;
  • 600-ватний – 6,9 кВт або в місяць – 69 кВт.

  На перший погляд здається, що в цифрах закралася помилка: як може бути, щоб у 300-ватного пристрою виявився номінально більше витрата електроенергії, ніж у його більш потужного 600-ватного аналога?

  Рушникосушки електричні потужність яких менше, витрачають електроенергії більше! На жаль, але такі результати розрахунків.

  Так як завдання рушникосушки нагріти теплоносій до потрібної температури, то менш потужний прилад працював з більшим навантаженням, ніж більш потужний.

  Виходить що він грів теплоносій з максимальним навантаженням постійно. В цей час радіатора з більш потужним ТЕНом потрібно значно менше часу і енергії для виконання завдання і підтримки необхідної заданої температури.

  Щоб встановити, скільки буде споживати електроенергії сушарка:

  (якщо ви її будете використовувати тільки для сушіння білизни)

  Необхідно: середній час роботи на добу і помножити його на 30 днів. Наприклад, 5 годин х 30 днів х 96 кВт*год = 14,4 кВт*год.

  Таким чином, далеко не завжди менша номінальна потужність электропрушникосушарки призводить до економії електрики.

  Спеціалізований інтернет-магазин Bavex (Україна) пропонує придбати электричну рушникосушку Стела з регулятором нагріву. Його можна придбати оптом і в роздріб за найкращими в Харкові цінами.

Leave your comment

2 × 1 =