Вибір рушникосушок: фахівці рекомендують

Практично кожна людина в своєму житті стикається з необхідністю придбання рушникосушки для ванної кімнати. Відбувається це і в процесі капітального або косметичного ремонту і при покупці житла. На перший погляд, ніякої проблеми немає. Вибір сушок для рушників, який представлений на ринку України досить широкий.

Магазини пропонують широкий вибір самих різних моделей як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Але саме це, найчастіше і заважає зробити правильний вибір. Тому фахівці компанії Bavex-провідного виробника рушникосушарок на ринку України, допоможуть вам у питанні вибору.

Яку рушникосушку вибрати-електричну або водяну??

Які переваги і недоліки є у кожної з різновидів сушок для рушників?

Отже, давайте разберемося в цих питаннях:

Рушникосушка водяна або електрична-відмінності:

Полотенцесушитель Стан

У продажу представлені два основних види виробів, які відрізняються один від одного принципом нагріву. Сьогодні спеціалізований інтернет-магазин Bavex пропонує електричні та водяні рушникосушки з нержавіючої сталі власного виробництва за найкращими в Україні цінами.

Але який вид вибрати-водяну або електричну рушникосушку? Для того щоб зробити правильний вибір необхідно чітко розуміти в чому їх відмінність. Також потрібно все знати про переваги і недоліки тих чи інших пристроїв для сушіння.

Головна відмінність полягає в способі нагріву:

 • Водяна рушникосушка.В якості теплоносія виступає вода:1. надходить системи гарячого водопостачання;2. надходить з системи центрального опалення;3. надходить з бойлера (водонагрівача), встановленого у ванній кімнаті;
 • Електрорушникосушкарка. У цього виду сушок нагрів проводиться спеціальними нагрівальними елементами живляться від електромережі. Існують два основних види нагрівальних елементів: ТЕН і спеціальний шнур.

Основні матеріали для виготовлення радіаторів для сушіння рушників, властивості та порівняння:

   • Нержавіюча сталь. Даний матеріал є найкращим для виготовлення рушникосушки, і ось чому:

    1. Висока міцність і гнучкість. Прекрасно піддається обробці, дозволяє створювати найскладніші конфігурації пристроїв.

    2. Висока корозійна стійкість.

    3. Висока теплопередача.

    4. Низька вартість.

    5. Естетичний зовнішній вигляд.

  Сушки з нержавійки можуть спокійно служити десятиліттями без протікання. Вони прекрасно витримують тиск, не окислюються водопровідною водою. Також вони і не втрачають зовнішнього вигляду протягом усього періоду експлуатації;

    • Латунь. Даний матеріал також використовується для виготовлення рушникосушок, однак крім переваг, має ряд недоліків:

  1. М’який сплав, складний в обробці.

  2. Низьку стійкість до агресивних середовищ і електролізу. Це негативно впливає прилад і часто призводить до протікання.

  3. Обмежений ряд моделей.

  4. Відносно висока вартість.

  5. Необхідність зовнішнього покриття чутливого до механічних пошкоджень, через що можливе порушення зовнішнього естетичного вигляду виробу.

    • Мідь. Даний матеріал лише іноді використовується для виготовлення сушарок, по ряду причин:

  1. Складний і дорогий технологічний процес обробки.

  2.Висока корозійна стійкість до водопровідної води, але низька стійкість до агресивних середовищ і електролізу.

  3. Виготовлення тільки під замовлення.

  4. Дуже висока вартість.

  5. Зовнішня поверхня окислюється і швидко темніє, а також легко дряпається. Підтримка хорошого естетичного зовнішнього вигляду можливо тільки за умови постійного догляду за допомогою дорогих засобів.

 • Основні відмінності у електричних моделей рушникосушок полягають в застосуванні нагрівального елементу. Існує два різновиди нагрівальних систем:

     1. ТЕНпотужний нагрівальний елемент який який розігріває теплоносій до потрібної температури. Поступово нагрівається весь радіатор. Це відбувається за рахунок циркуляції рідкого теплоносія у всій сушарці за рахунок теплової конвекції. В якості теплоносія в таких виробах використовується або дистильована вода або мінеральне масло. Їх використовують в силу того, що ці рідини з одного боку володіють антикорозійними властивостями. З іншого боку вони є високоякісними носіями тепла.

     2. Шнурданий нагрівальний елемент проходить по всьому периметру рушникосушки. В результаті здійснюється нагрів рівномірно по всій площі. В якості теплоносія як правило використовується порошковий графіт.

     Обидва варіанти можуть забезпечені димерами для плавного регулювання нагріву сушки, а можуть не мати регулятора. Перший варіант електричної сушки дорожче. Завдяки димеру ви зможете і регулювати температуру нагріву сушки, і включати – вимикати його. Це в кінцевому підсумку буде позитивно впливати на витрату електроенергії.

     Який електричний сушитель для рушників вибрати? Остаточне рішення за покупцем. Компанія Bavex завжди рада запропонувати покупцям найрізноманітніші варіанти електричних рушникосушок.

     Вся продукція власного виробництва за найкращими цінами. Тут ви знайдете будь-які варіанти продукції фірми від таких як рушникосушка маленька. Такий варіант ідеально підійде для невеликих ванних кімнат. Також тут є чимало розкішних і масштабних моделей, таких як Bavex Практик.

  Рушникосушка водяна або електрична. Яку вибрати для оптимальної роботи?

  Полотенцесушитель Реан

  Ми вже розібралися які бувають сушарки для рушників за матеріалами виготовлення і за типом нагріву. Тепер трохи про форму, конфігурацію, розміри та підключення.

  Існує для основних виду сушіння за формою-вертикальна і горизонтальна. Перші найкраще підійдуть для невеликих приміщень, де є необхідність економії простору. Другі навпаки найкраще розміщувати у великих ванних кімнатах, де є така можливість.

  Горизонтальні сушки на думку багатьох зручніше вертикальних, але це чисто суб’єктивна думка. У вертикальних сушок є єдиний недолік. Якщо їх встановити високо то ними не зручно користуватися людям не більшого зросту.

 • Що стосується підключення, то головна перевага водяної рушникосушки полягає в тому, що підключивши його до мережі централізованого опалення або водопровідної системи ви не несете додаткових фінансових витрат. Однак, ви будете залежати або від опалювального сезону. Також і від наявності гарячої води, а також від її температури.

  Можна підключити пристрій до бойлера. Однак, не всі бойлери гарантовано підходять для цієї мети. Також це додаткові витрати. У цьому випадку рекомендується вибрати електрорушникосушку. Модель забезпечена димером дозволить включати прилад тільки в потрібний час. Також ви зможете регулювати його нагрівання до потрібної вам температури.

  Всі інші критерії вибору рушникосушки строго індивідуальні, і залежать в основному від смаку самого покупця: комусь до смаку буде класичний Змійовик, у той час як іншому покупцеві сподобається створена в сучасному стилі модель Маркіза.

  Хочете недорого придбати дійсно якісну рушникосушку? Потрібен екземпляр який прослужить вам довгі роки без будь-яких проблем і нарікань? Купуйте рушникосушку в спеціалізованому інтернет-магазині Bavex. Магазин пропонує вам тільки якісні вироби власного виробництва за найкращими в Україні цінами.

Leave your comment

20 − nineteen =